PAYKASA


8 Yıllık sektörde ki deneyimle sizlere hizmet sağlayan firmamız Paykasa ve Paykwik ön ödemeli kartların size hızlı ve güvenilir şekilde satışını yapmaktadır. Sistemimiz de sanal kart olarak kullanabileceğiniz 16 haneli kart sistemi satın alabilirsiniz. Bu kart sonucunda internette istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Şimdi gelin sistemimiz de bulunan farklı kart türleri hakkında size bilgiler verelim…

PAYKASA
Paykasa kart; piyasaya çıkan Euro bazlı ön ödemeli e-ticaret sanal ödeme sistemidir. Paykasa kartlar 10 Euro ile 1000 Euro arası döviz kurları ile piyasada satışa sunulmaktadır.
PAYKWİK
Pakwik ön ödemeli kart sistemleri Paykasa’ya rakip olarak 2016 yılında piyasaya çıkmış olup 2017 yılında Türkiye de yoğun olarak sanal ödeme sistemi olarak kullanılmaya başlamıştır. Pakwik kart aynı zaman da Paykwik Bozdurma Hizmeti de vermektedir.
ASTROPAY
Astropay dolar kuru ile işlem gören yaklaşık olarak 10 yıldır Dünya geneli milyonlarca sitede işlem yapabildiğiniz ödeme sistemidir. Astropay kart 5 ile 3000 USD olarak piyasada satışa sunulmaktadır. Astropay kartları ayrıca bozdurabilirsiniz.


ÖNCEKİ
« Prev Post
SONRAKİ
Next Post »