Televizyonda yayınlanan Matematik Hikayeleri adlı projemiz için acıl çizer alınacaktır. Eski çizerimiz 2. sezon sonrası özel sebeplerinde...

Çizer aranıyor!

Televizyonda yayınlanan Matematik Hikayeleri adlı projemiz için acıl çizer alınacaktır.
Eski çizerimiz 2. sezon sonrası özel sebeplerinden dolayı iş bıraktığı ve kanalın 3. sezon yapmak istediğinden dolayı acıl yerine geçicek bir çizer arıyoruz.
Çizerin eski tarzımıza yakın bir tarzda photoshopta... DEVAMI
layerli çizebilmesi gerekiyor.
Program bölümlerine burdan bakabilirsiniz: http://www.youtube.com/watch?v=kldxGT1xEkg&list=PL16k3SKUg-4LXjwUnJbZIMpbmIRFtZPnj
İş boyutu gördüğünüz gibidir. 10-12 sahne + extra portreler olmak üzere, bütçesi 2000 tl'dır bölüm başına. Bir bölüm 10 gün içinde hazırlandıkça teslim edilir ve yeni bölüme geçilir. İş garantili, ödemesi bölüm tesliminden 2 en geç 3 hafta sonra alınır.
Başvuracak çizer arkadaşlarımız Istanbul'da ikamet etmeli yada gerektiğinde Istanbul'a gidip gelebilmeli. belirtilen çizimlerini ayrılan sürede (bölüm başına 10 gün olup, 10-12 sahne) ve yüksek kalitede teslim edebilecek olmalılar.
Bu iş devamlı yoğun bir çalışma temposu, sorumluluk ve yüksek kreatiflik ister. Yarı yolda bırakmayacak, devamlı iş arayan ve kendini bu işe verebilecek arkadaşlar başvursun lütfen.
Başvurular için info@mediaeditor.net email adresimize çizim örneklerini gönderebilirsiniz.